Campy podle obcí

Jak skloubit nepoměr mezi délkou dovolené rodičů a délkou letních prázdnin školáků? Jestli to trápí i vás, máme pro vás návrh: Pořádáme letní příměstské campy. Letos v několika školách v Plzeňském a Středočeském kraji.

Příměstský tábor se koná vždy od pondělí do pátku.

Ráno dítě převezmeme mezi 7:30 a 8:00, odpoledne od 15:30 do 16:00 vám ho předáme zpět. Dítě má tedy celodenní prázdninový program a přitom je večer a v noci s vámi doma.

Program je tedy časově koncipován tak, aby Vám při organizaci dne maximálně vyhovoval.

Jako zázemí pro camp využíváme školu, ale většina aktivit se však bude odehrávat venku v okolí. Škola slouží jako základna a rezervní prostor pro případ, že by bylo deštivo apod.

Každý z campů má trochu jiné zaměření, vždy si ale děti užijí správné prázdninové dobrodružství se spoustou her a legrace. Díky vedení zkušenými a přátelskými lektory budou navíc současně rozvíjet svoje tvořivé, logické či jazykové schopnosti.

Všechny campy jsou určeny pro děti z prvního stupně ZŠ (věk 7-13 let), tvořivého se mohou zúčastnit i děti, které budou v září nastupovat do první třídy.

Nabídka příměstských táborů

Percy Jackson – HoloubkovŽebrák

Bezva táta

V ceně všech campů je zahrnuto stravování (každý den oběd, odpolední svačina, pitný režim), dále odborný dohled, program včetně materiálu a odměn, základní pojištění.

Jak dítě přihlásit?

Klikněte na stránku  přihlášky >>.

Dítě považujeme za přihlášené po obdržení přihlášky a uhrazení zálohové platby ve výši 490,-Kč.

O zařazení dítěte do vybraného campu rozhoduje datum uhrazení zálohy.

Při odhlášení do 20. května vracíme zálohu v plné výši.

Doplatek budete hradit až při nástupu dítěte na camp.

Případné dotazy směrujte na Mgr. Jana Vodičku: 728 21 31 80, vodicka@campy.cz

Napsat komentář